ביטוח לחברות כוח אדם

ביטוח לחברות כח אדם

חברות כח אדם זקוקות לביטוח מתאים מתוקף היותם ארגון גדול עם הרבה מאוד עובדים. חברות כח אדם נדרשות להתמודד עם ריבוי התביעות מצד העובדים ומצד גורמים נוספים. במציאות זו, ישנה חשיבות מכרעת לרכישת פוליסה המותאמת באופן אישי למטרות ביטוח לחברות כח אדם. לדוגמא ביטוח חבות מעבידים הכרחי לכל מי

חברות כח אדם זקוקות לביטוח מתאים מתוקף היותם ארגון גדול עם הרבה מאוד עובדים. חברות כח אדם נדרשות להתמודד עם ריבוי התביעות מצד העובדים ומצד גורמים נוספים. במציאות זו, ישנה חשיבות מכרעת לרכישת פוליסה המותאמת באופן אישי למטרות ביטוח לחברות כח אדם.

לדוגמא ביטוח חבות מעבידים הכרחי לכל מי שמעסיק מספר רב של עובדים, מכיון שקיים סיכון שמי מהעובדים יהיה מעורב בתאונה או בפגיעה. בין היתר, ביטוח זה מכסה תשלום של תגמולים שונים בכל מקרה של תאונה קשה או מחלה ממושכת, מעבר לתגמול אשר מכוסה על ידי ביטוח לאומי. פוליסה זו מספקת מענה גם במקרים כמו למשל – תאונת עבודה או מחלה שאירעה לעובד עקב משלוח היד. ביטוח זה מספק שקט נפשי גם לעובדים וגם למעסיק.

בהירשוביץ פתרונות תוכלו ליהנות מכל סוגי הביטוח המיועדים לחברות כוח אדם, לרבות, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח צד ג', ביטוח נכסים, ביטוח רווחים ועוד.

אנחנו כאן בשבילך
מחכים לשמוע ממך! נשמח לבנות לך את הפתרון המתאים ביותר

נא השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם: