עדכנו את סכום הביטוח: מחירי ספרי התורה זינקו לשיא חדש

מחירי ספרי התורה זינקו בעשרות אחוזים ומבוטחים רבים עשויים למצוא את עצמם עם פוליסת ביטוח שלא עונה לצרכים העדכניים שלהם • כל הפרטים

ביטוח ספרי תורה, ספר תורה
המחירים זינקו וזה הזמן לעדכן את סכום הביטוח. ספרי תורה

המחסור החמור בסופרי סת"ם זמינים לכתיבת ספרי תורה, לצד הביקוש הגבוה לרכישת ספרי תורה, הביאו לזינוק מחירם של ספרי התורה לשיא כל הזמנים. מבדיקת 'הירשוביץ פתרונות' עולה כי בשנה האחרונה זינקו מחירי ספרי התורה ב-30% עד 50%, כאשר נכון להיום מחירו של ספר תורה מהודר עומד על 80,000 דולר ומעלה.

הזינוק במחירי ספרי התורה משפיע כמובן על הוצאותיהם של מוסדות, בתי כנסת ותורמים רבים שמתעתדים לרכוש ספר תורה חדש. אך לא פחות מכך, הוא משפיע ישירות על כל בעלי ספרי התורה שכבר רכשו בעבר את הספר הקדוש – שכן בהיעדר סכום ביטוח עדכני עשויים למצוא את עצמם בסיטואציה לא נעימה בה פוליסת הביטוח לא עונה לצרכים הביטוחיים שלהם.

תכנית ביטוח ספרי תורה מעניקה כיסוי לספרי תורה ומיועדת הן לגופים ומוסדות המחזיקים ספרי תורה והן לאנשים פרטיים שברשותם ספר תורה. ביטוח ספרי תורה מכסה בדרך כלל מקרים של נזקי אש, פריצה, נזקי טבע, רעידת אדמה ועוד.

מדובר בביטוח רחב ומותאם אישית למבטח ובעל פרמיה אטרקטיבית מאוד, אשר זמינה הן לאנשים פרטיים שאין להם צורך בביטוח ייעודי לבתי כנסת, והן למוסדות וארגונים המבטחים את ספרי התורה שברשותם.

כעת כאמור, בעקבות הזינוק במחירי ספרי התורה, חשוב לעדכן את סכום הכיסוי בפוליסת ביטוח ספרי התורה – כך שבמקרה נזק יאפשר סכום הביטוח את מימון ספר התורה החדש שיחליף את זה שניזוק או נגנב.

הקליקו כאן לעדכון סכום הביטוח וקבלת הצעה לביטוח ספרי תורה.

שיתוף |