ביטוח סייבר

ביטוח סייבר? חלק מהעסקים חושבים לעצמם מה זה קשור אליי? אפילו אתר אינטרנט אין לי!

אפילו אם אין לעסק אתר משלו אך הוא נעזר בשירותי מחשב, שירותי ענן או אפילו משתמש בשרת חיצוני – עדיין יש לו חשיפות רבות החייבות התייחסות.

כמו שכל עסק מבטח את עצמו כנגד סיכוני אש, פריצה וכו' מכיוון שהוא מבין שהנזקים הללו עלולים לגרום לנזק כספי והפסקת הפעילות העסקית, לכן כיום בעידן הדיגיטלי על כל עסק חלה החובה לנהל את הסיכונים בתחום המחשוב ולהבין שביטוח סייבר הינו ביטוח הכרחי ונחוץ בסביבת העסקים המודרנית.

ביטוח סייבר הוא ביטוח המשפה את בעל הפוליסה על הפסדים של צד שלישי או צד ראשון (החברה הנתקפת) שנגרמו מאירוע שבדרך כלל יוגדר כחדירה בלתי מורשית למערכות המידע של המבוטח.

ביטוח צד שלישי הוא ביטוח על הפסד לצד אחר שהוא לא המבוטח, ושהמבוטח חב על פי חוק – בדומה לביטוח צד ג' בעולם הרכב וכדומה. ביטוח צד ראשון הוא ביטוח שבו אירוע למבוטח גורם לו להפסד וחברת הביטוח תפצה אותו על ההפסד הכספי.

אולי יעניין אותך לקרוא על

גְרוֹנְ טוֹ לוֹגְ יָ-ה

מה זו המילה המסובכת הזו שבכותרת? | מי בקצו ומי בכיסו? | למה כדאי לכם להכיר את המילה הזו ואיך היא קשורה לחיים שלנו ולהכנסותינו?

אז מה אתם, משקיעים או מהמרים?

איך זה שרוב האנשים שמשקיעים ישירות בשוק ההון מרגישים "מפסידים" בעוד שהתשואות של מוצרי החיסכון השונים הן תשואות חיוביות למרות שגם הם משקיעים בשוק ההון?

כי תצא אש

הדלקתם מדורה בשטח פתוח וזו יצאה משליטה ושרפה את רכושו של מישהו אחר? ייתכן שאתם מכוסים על ידי ביטוח הדירה שלכם חלק גדול מהאנשים שמשלמים

ממליצים עלינו

מחכים לשמוע ממך! נשמח לעזור בכל עניין

נא השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: