טסים לחו"ל? אל תעלו על אופניים בלי הביטוח הזה

ביטוח נסיעות לחו"ל הפך זה מכבר למוצר צריכה בסיסי לכל הטסים לחו"ל, וכתוצאה מכך הפך את ציבור הטסים והמטיילים לשאנן מדי • עד כמה? מספיק בשביל לפספס כוכבית קטנה בפוליסת הביטוח שעשויה לכאוב לכם מאוד במהלך הטיול או נסיעת העסקים הקרובה

ביטוח נסיעות לחו"ל, ספורט אתגרי, אופניים
גם רכיבה על אופניים נחשבת ל"ספורט אתגרי". יש לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים

בעוד בקרב רוב הציבור המשמעות של "ספורט אתגרי" היא פעילות אקסטרימית או חריגה, בעיני חברות הביטוח המבטחות את הנסיעות לחו"ל יש לצמד המילים "ספורט אתגרי" משמעות שונה לחלוטין. למעשה, חוץ מסיור במוזיאונים כמעט ואין טיול או פעילות תיירותית כלשהי שמכוסה במסגרת פוליסת הביטוח הבסיסית לטסים לחו"ל.

גם אם נסיעתכם הקרובה לחו"ל היא בכלל עסקית, אך בדרך לפגישה הלחוצה תבחרו מפאת קוצר הזמן ברכיבה בשטח על אופניים על מנת להגיע ליעד מהר יותר ולעקוף את עומסי התנועה – דעו כי הביטוח שלכם לא מכסה כל מקרה שיתרחש בעת הרכיבה או בעקבותיה.

הכיסויים הנכללים בפוליסת הביטוח הבסיסית, כמו גם אלה שניתן לרכוש עם הרחבות דוגמת "ספורט אתגרי", משתנים בין חברת ביטוח אחת לאחרת ועל כן מומלץ מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם אישית באמצעות מומחה ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם 'הירשוביץ פתרונות'. ייתכן מאוד כי בעוד חברת ביטוח אחת לא מספקת מענה לפעילות מסוימת ולצורך הכיסוי אתם נדרשים לרכוש הרחבה, בחברה מתחרה תוכלו להנות מכיסוי מלא ללא רכישת הרחבות נוספות – ולמעשה להנות מביטוח מושלם בעלות מוזלת.

מה נחשב לספורט אתגרי?
כמעט כל פעילות בחו"ל.

פעילות ספורט יבשתית, כולל מוטורית: טרק, ספארי-חורף בלפלנד, רולר בליידס, סקייטבורד, אופנועי שטח, אופני שטח, מוטוקרוס, נסיעת שטח ברכבי 4X4, גלישת חול, ניווט תחרותי, שיפוט במשחקי כדור, קארטינג.

פעילות ספורט ימית, כולל מוטורית: גלישת רוח, גלישת גלים, שייט מפרשיות, אופנוע ים, סקי מים, ראפטינג, שייט קיאקים, מצנח רחיפה באמצעות סירה, מצנחי גלישת מים, שייט בסירות מירוץ, צלילה חובבנית, גלישת גלים, גלישת רוח, שייט אבובים, שייט קיאקים, בננת ים.

פעילות ספורט גבהים, כולל מוטורית: צניחה, טיסה בכדור פורח, מצנח ממונע, גלישת מצוקים, טיפוס הרים ו/או מצוקים, באנג'י, אומגה, טיפוס קירות, מזחלות אלפיניות / מזחלות הרים, פארק חבלים.

רוצים לעשות ביטוח נסיעות אונליין? 

 

חשוב להזכיר: רשימת הכיסויים הנכללת בביטוח הנסיעות לחו"ל משתנה בין החברות ועל כן מומלץ מאוד להתייעץ לפני רכישת הביטוח עם מומחה ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

שיתוף |