ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי שומר עלינו מכל מקרה רפואי חריג שעשוי למוטט אותנו כלכלית. הביטוח הפרטי הוא מוצר חובה ומציל חיים במקרים רבים בהם המערכת הציבורית וקופת החולים לא מספקות מענה

סל שירותי הבריאות הבסיסיים שקופת החולים מספקת לנו באמצעות ביטוח הבריאות הממלכתי, מעניק לנו כיסוי רפואי בסיסי בלבד ולא מספק מענה למקרים רפואיים קשים. התורים לבדיקות וטיפולים מצילי חיים ארוכים מאוד, תרופות חיוניות לא נמצאות בסל התרופות והגישה למומחי רפואה בשוק הפרטי חסומה עבורנו.

קופות החולים אמנם מאפשרות לנו לשדרג את הסל הציבורי הבסיסי באמצעות רובד משלים המכונה שב"ן (שירותי בריאות נוספים), אך גם זה לא מספק מענה בקטסטרופות רפואיות אמתיות. גם במקרים בהם השב"ן עוזר לנו, בדרך כלל הפתרון הוא חלקי בלבד.

את החוסר הביטוחי הזה, שהוא לפעמים ההבדל בין חיים ומוות, ממלא ביטוח הבריאות הפרטי.

ביטוח בריאות פרטי הוא ביטוח מודולרי הכולל מגוון רחב של כיסויים ופתרונות רפואה מתקדמים, כאשר ברוב המקרים ניתן לבחור רק את החלקים הנחוצים עבורנו באמת.

ביטוח בריאות פותר מגוון רחב של בעיות שמאפיינות את המערכת הציבורית, ולהלן חמישה דוגמאות:

  1. בחירת מומחה – בעוד המערכת הציבורית לא מאפשרת בחירה של מנתח ספציפי, הביטוח הפרטי מאפשר לבחור את המומחה הטוב ביותר לטיפול שאנו זקוקים.
  2. קיצור תורים – בקופת החולים התורים לבדיקות וטיפולים מצילי חיים עשויים לקחת חודשים ארוכים, בעוד בשוק הפרטי ניתן לעתים להשיג תור בטווח של ימים או שבועות.
  3. סל מורחב – סל התרופות הציבורי מתעדכן מעת לעת ומתוקצב בהתאם. טיפולים ותרופות מצילות חיים רבות, בדגש לפיתוחים חדשניים, לא נכללים בסל הציבורי ומכוסים על ידי ביטוח הבריאות הפרטי.
  4. ניתוחים והשתלות – הכיסוי שקופת החולים מספקת לנו לצורך השתלות, ניתוחים וטיפולים מיוחדים הוא מזערי עד אפסי. מעבר להחזר הנמוך יחסית בהוצאות אנו עשויים למצוא את עצמנו בתור ארוך שעד שנזכה לטיפול אנו עלולים להגיע למצב סופני שלא נותר מה לעשות. בכל הנוגע להשתלות איברים, נזכה לכיסוי רק במצב של "סכנת חיים מידית", כאשר הסטטיסטיקה היא שברוב המקרים חלון הזמן הקצר אינו מספיק דיו להצלת חיים. בטיפולים וניתוחים בחו"ל הכיסוי הציבורי נמוך שבעתיים ובמקרים רבים הוא כלל לא קיים.
  5. גמישות והתאמה אישית – ביטוחי השב"ן נמכרים כחבילה ואינם מבחינים בין הצרכים השונים שלנו לאלה של מבוטחים אחרים. ביטוחים פרטיים לעומת זאת, נבנו בצורה מודולרית, כך שכל אחד מאיתנו יכול לבנות עבורו ועבור בני משפחתו חבילת כיסויים בהתאם לצרכים הייחודיים שלנו.
למה ביטוח בריאות ב'הירשוביץ פתרונות'?

מחלקת ביטוחי הבריאות ב'הירשוביץ פתרונות' הינה מהוותיקות בענף, עם וותק של קרוב ל-30 שנה בתחום ביטוחי הבריאות. הניסיון והידע הרב, ההכרות המעמיקה עם עולמות ומומחי הרפואה, ההבנה בכל סעיפי ותתי-סעיפי הפוליסה והלמידה ממקרים אמתיים כמעט בכל מחלה וסיטואציה – הופכים את מחלקת ביטוחי הבריאות של 'הירשוביץ פתרונות' למועדפת ביותר בקרב מבוטחי הבריאות בישראל.

היכולת לממש את מירב הזכויות הביטוחיות במקרה תביעה, לאתר את רופאי ההסדר הטובים ביותר ולנתח כל מצב לעומק על סמך ידע עשיר ומארג קשרים אינסופי, מציבה את 'הירשוביץ פתרונות' בשדרה הראשונה של המומחים לביטוח בריאות.

לנו אכפת מהבריאות שלך. ומה איתך?
המומחים שלנו יתאימו לך את הפוליסה המושלמת בהתאמה אישית

נא השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע שימושי בנושא ביטוח בריאות
ביטוח בריאות פרטי מכסה השתלות איברים, הטסה וטיפולים מיוחדים בחו"ל, ניתוחים בארץ, מימון ניתוחים בחו"ל ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות וכן שירותים אמבולטורים ומשלימים. למבוטח פרטי יש שליטה על התהליך הרפואי – בחירת הרופא המנתח ובית החולים הפרטי, תור בזמן המתנה מקוצר ובדיקות עם המכשור הרפואי המתקדם ביותר.
הפרמיה על ביטוח בריאות נקבע על ידי שקלול של פרמטרים רבים, ביניהם המצב הבריאות שלנו, הגיל, המגדר, וכמובן היקף הכיסויים וההרחבות שאנו מבקשים לרכוש. היכולת לרכוש ביטוח באופן מודולרי, תוך בחירת הכיסויים הנחוצים בלבד מאפשרת לנו לשלוט במחיר המוצר ולשלם רק על מה שאנחנו באמת צריכים.
ממש לא. להיפך, זו הזדמנות מיוחדת והסיבה הנכונה ביותר להצטרף עכשיו לביטוח הבריאות הפרטי. אחד הגורמים שמשפיעים משמעותית על מחיר הביטוח הוא מצבנו הבריאות בעת ההצטרפות לביטוח. בהתאם לכך, ככל ונצטרף במצב בריא יותר – נשלם הרבה פחות על הביטוח – גם אם חלילה נאובחן בעתיד עם מחלה קשה.
עם ניסיון של כ30 שנה – היכולת לממש את מירב הזכויות הביטוחיות במקרה תביעה, לאתר את רופאי ההסדר הטובים ביותר ולנתח כל מצב לעומק על סמך ידע עשיר ומארג קשרים אינסופי, מציבה את 'הירשוביץ פתרונות' בשדרה הראשונה של המומחים לביטוח בריאות.
מאמרים מקצועיים בנושא ביטוח בריאות
ביטוח בריאות

רפורמת ביטוחי הבריאות: ביקורת שגויה מהיסוד

בזמן שהקולות נגד התיקון התקנות הולכים וגוברים, סבורה שירה שבקס כי התקנות החדשות מיטיבות עם המבוטחים – ואפילו עם הסוכנים: “מתייעצים בקבוצות וואטסאפ על סוגיות של חיים ומוות, מבוטחים מוחרגים מכיסוי בגלל תרופות מניעה, הזכויות לא ממומשות מחוסר ידע”

אולי יעניין אותך גם: