מדיהו 360

מדיהו – מינוי ששווה בריאות וכסף

ביטוח בריאות זה חובה, אבל בלי מדיהו 360 אתם עשויים לפספס את כל הזכויות שלכם. Mediwho Best Care מספק לך מעטפת VIP בכל פרוצדורה רפואית מול קופות החולים, הביטוחים הפרטיים והביטוח הלאומי

לכל אחד מאיתנו יש זכויות, והמון. רק בגלל הזכויות הבסיסיות המוקנות לנו באופן אוטומטי בשל היותנו אזרחי ישראל אנו יכולים לקבל בשלל סיטואציות קצבאות והחזרים כספיים במגוון סיטואציות בחיים. היקף הזכויות וגובה ההחזרים הולך וגדל כמובן בהתאם להיקף תיק הביטוח שלנו. זכויות אלו מגיעות לנו במסגרת הביטוח המשלים של קופת החולים, ביטוח הבריאות הפרטי שרכשנו ועוד מגוון כתבי שירות שאנו מנויים להם.

בהיעדר ידע מקצועי בענפי הביטוח, מימוש הזכויות ועולמות הרפואה, כמעט ואין בנמצא מבוטח שמודע לכל זכויותיו הרפואיות. מדובר בהפסד ממשי של אלפי שקלים בממוצע למשק בית לשנה. ובדיוק בשביל זה הוקמה מדיהו.

מדיהו הינה החברה המובילה בישראל אשר תלווה, תתפעל, תייעץ ותהיה אתכם יד ביד בכל פרוצדורה רפואית. מתוך 50 אלף זכויות רפואיות מדיהו בעצם תטפל במשפחה יד ביד ותהיה אתכם לכל אורך הפרוצדורה. אתם לא עושים כלום חוץ מלפתוח קריאה.

בנוסף תזכו לכיסוי לשירותי ייעוץ רפואי, בדיקות אבחנתיות ובדיקות הריון, המציע סל רחב של שירותים רפואיים שלא בעת אשפוז. כיסוי להתפתחות הילד, בדיקות הריון, רופא עד הבית, מרפאות כאב ועוד ועוד.

מנויי שירות Mediwho Best Care של מדיהו נהנים גם משירות קיצור והקדמות תורים לרופאים, מומחים ובדיקות מצילות חיים.

הייחודיות של מדיהו 360

צריכים צילום CT? כתב השירות Mediwho Best Care יסדר לכם תור תוך 7 ימי עסקים. בקופת החולים אתם יכולים לחכות גם מספר חודשים.

צריכים לקבוע תור למומחה לשומנים בדם? במדיהו יקבעו לכם, ויותר מזה – גם יביאו עבורכם את טופס 17 מהקופה. הכל הם עושים.

הילדים צריכים טיפולים בנושא התפתחות הילד? הם קובעים לכם… הכל, הכל דרכם!

העיקר הבריאות? זה הזמן להתקדם לטוב ביותר
מינוי ה- VIP המבוקש ביותר בעולם הרפואה נגיש לך כעת

נא השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע שימושי בנושא מדיהו – מינוי ששווה בריאות וכסף
באמצעות מערכת ממוחשבת וחדישה, מדיהו מציעה שירות ייחודי שבעזרתו תדעו את כל מה שמגיע לכם מכל ביטוחי הבריאות שלכם – מקופת החולים, מהביטוח הלאומי או מכל אחד מהביטוחים הפרטיים שיש ברשותכם. את כל זה אנו עושים בשפה פשוטה, ברורה ובאופן נגיש ונוח לשימוש. במידה ותהיו מעוניינים, רפרנט מקצועי יעמוד לשירותכם בתחומים כגון: נהלים, התמודדות עם בירוקרטיה, קבלת מידע, התנהלות מול קופות חולים וכדומה. חברת מדיהו תדאג לבדוק עבורכם את כל מה שמגיע לכם מביטוחי הבריאות שלכם.
מדיהו מציעה מגוון מסלולים הכוללים: הקדמת תורים, בחירת רופאים וקבלת חוות דעת נוספת מטובי המומחים בארץ ובחו"ל. מנויי MediWho מקבלים את השירות הנ"ל במסגרת החבילה שרכשו. מינויים יכולים להיעזר בחברה גם לקבלת מידע על כפל ביטוחי וכך לחסוך הוצאות כספיות רבות, או על חוסר כיסוי ביטוחי ולפנות לסוכן בעל הרישיון לבצע את ההשלמה. הבדיקה של MediWho היא המקיפה ביותר בארץ – החל מביטוח לאומי ועד לביטוחים הפרטיים בחברות הביטוח וקופות החולים.
אנחנו תמיד איתך, אבל עד עכשיו יכלנו לתת לך שרות רק בביטוח שרכשת אצלנו, ומעכשיו נוכל לתת לך שרות גם על ביטוחים שאינם אצלנו – בקופות החולים ובשב"ן שלך, הכל במקום אחד, אתה ממש מגיש בקשה בלחיצת כפתור או דרכנו וישר מטפלים בך.
בוודאי! MediWho יכולים לבדוק עבורך זכאות להחזרים עד 3 שנים אחורה, ואפילו לטפל בהחזרים במקומך.

ממליצים עלינו

אולי יעניין אותך גם: