פנסיה

קרן פנסיה

ההפרשה לפנסיה היא חובה, אבל אנו ב'הירשוביץ פתרונות' יודעים גם להפיק ממנה זכויות רבות. בחירה במסלול הנכון של קרן פנסיה עשוי להניב לכם מאות אלפי שקלים במועד הפרישה

חשוב לדעת שהחוק מחייב להפריש סכום מסויים מהשכר החודשי עבור הפנסיה (כולל עצמאיים!)

בחירה במסלול הפנסיוני הנכון עבורך (גם מסלול ההשקעות וגם המסלול הביטוחי) יאפשר לך לעשות את המירב כדי לשמור על ערך הכסף אותו הפרשת ואף להגדיל אותו לזמן שתצטרך אותו.

אנחנו כאן בשבילך
מחכים לשמוע ממך! נשמח לבנות לך את הפתרון המתאים ביותר

נא השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע שימושי בנושא קרן פנסיה
קרן פנסיה היא מוצר פנסיוני שמטרתו לספק עבורנו רשת ביטחון כלכלית לכשנגיע לגיל זקנה, או חלילה במקרה של נכות ומוות (לשארים). כספים שמופרשים לקרן הפנסיה שלנו מגיעים כהכנסה חודשית קבועה הניתנת לנו בצורה של "קצבה" (קצבת זקנה, קצבת נכות, קצבת שאירים וכדו').
בחירת המסלול משמעותית ביותר – שכן נרצה שמסלול הביטוח ייתן מענה מלא לצרכים האישיים שלנו במקרה של אובדן כושר עבודה, פטירה או פרישה. (לדוגמה: התאמת הקצבה לגובה השכר שלנו). בנוסף, בחירת המסלול קריטית להתאמת המסלול בו יושקעו החסכונות הפנסיוניים שלנו, שכן תמיד נרצה למקסם את התשואה לאורך הזמן. מעבר בין מסלולים עשוי להגדיל את הצבירה הפנסיונית שלנו במאות אלפי שקלים במהלך שנות העבודה.
כל אחד יכול ליהנות משירות "המסלקה הפנסיונית", המספק במחיר סימלי דו"חות שמספקים מענה לשאלות לגבי מסלול ההשקעה והסכום הצבור. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לקריאת הדו"ח המגיע מהמסלקה, על מנת לשפר את התשואה בקרן הפנסיה. (טיפ: ככל ואתם מבוגרים מגיל 35, אתם עשויים להרוויח מאות אלפי שקלים משירות "זכוכית מגדלת" מבית 'הירשוביץ פתרונות').
פיצויי הפיטורים הם תשלום שעל המעסיק לשלם לעובד כאשר הוא מפוטר ובמקרים מסוימים גם כשהוא מתפטר. חלק מהכספים המועברים על-ידי המעסיק אל הגוף הפנסיוני שמנהל את החיסכון הפנסיוני של העובד, מהווים מעין מקדמה על חשבון תשלום פיצויי פיטורים. כספי הפיצויים אינם ניתנים להחזרה למעסיק גם במקרה של התפטרות העובד, והם נשארים בחיסכון הפנסיוני של העובד ומגדילים את קצבת הפנסיה החודשית שלו. בתום העסקתו יכול העובד למשוך את הכספים שהופקדו לחיסכון הפנסיוני כרכיב פיצויים, גם אם טרם הגיע לגיל פרישה וגם אם לא נגרם אירוע ביטוחי (כמו מוות או נכות).
משיכה מוקדמת של כספי הפיצויים לפני הפרישה לפנסיה, תקטין את קצבת הפנסיה החודשית שלכם לאחר הפרישה מהעבודה בלמעלה מ-1/3, ולעתים אף הרבה יותר. על כן מומלץ מאוד שלא לגעת בכספי הפיצויים עד לקבל ייעוץ פנסיוני מקיף.

ממליצים עלינו

אולי יעניין אותך גם:

ישר לאימייל

רק מה שמעניין אותך

בלי דואר זבל
לא נעביר את הכתובת שלך לאף אחד