הטיסה מתעכבת? פספורטכארד תכניס אתכם בחינם לטרקלין

חברת ביטוחי הנסיעות הגדולה בישראל מפתיעה שוב עם חידוש בענף, ומציעה ללקוחותיה כניסה חינם לטרקלין במקרה של עיכובים בטיסה • הכל על PassportCard Flight Delay

מערכת המחדש | פורסם בתאריך 07.07.2022, באתר המחדש

פספורטכארד, מטוס, טיסה, PassportCard Flight Delay
הטיסה מתעכבת? לקוחות פספורטכארד ייכנסו לטרקלין בחינם

חברת ביטוחי הנסיעות הגדולה בישראל, פספורטכארד, הפתיעה הבוקר כשחשפה בכנס הסוכנים השנתי שלי על השירות המתבקש ביותר בימים אלה: PassportCard Flight Delay.

באמצעות הרשמה לשירות PassportCard Flight Delay יוכלו לקוחות ביטוח הנסיעות של פספורטכארד להיכנס בחינם לטרקלין בשדה התעופה בכל עיכוב של למעלה מ-90 דקות בטיסה.

את השירות הייחודי משיקה החברה בתקופה שבה ענף התעופה סובל משיבושים בכל רחבי העולם, עשרות אלפי טיסות מבוטלות או נדחות מדי יום, קיים מחסור עצום של עובדי תפעול בשדות התעופה והשיבושים הם מנת חלקם של כמעט כל נוסע.

גולת הכותרת של PassportCard Flight Delay הינה העובדה כי השירות יינתן לכל מי שירכוש ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד ללא תשלום נוסף וללא תלות ברכישת הרחבות לביטוח.

במידה והטיסה התעכבה מעל 90 דקות, יוזמנו לקוחות פספורטכארד לטרקלין VIP במעל 650 טרמינלים ו- 1200 לאונג’ים ברחבי העולם. ההזמנה לטרקלין תכלול עד 6 שעות שהייה ושימוש במתקני הטרקלין, כגון אינטרנט וכיבוד 24 שעות ביממה – ללא תוספת תשלום.

כדי ליהנות מהשירות יש להירשם עד 24 שעות לפני הטיסה. הרישום לשירות הוא דיגיטלי בלבד.

לדברי חנוך הירשוביץ, מנכ"ל 'הירשוביץ פתרונות' המתמחה בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל, "מדובר בהטבה משמעותית שמביאה ערך אמיתי ומשנה את כללי המשחק בשוק ביטוחי הנסיעות". בפספורטכארד ציינו, כי החברה "ממשיכה לתת ערך אמיתי ללקוח במקומות שחשובים לו. שמאפשרים לו לשמור על חווית ההנאה מהטיול".

 


 

לפני הטיסה לחו"ל מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה ביטוח נסיעות שעובד עם מגוון חברות ובקי בכל הפוליסות הזמינות, כמו 'הירשוביץ פתרונות'. הקליקו כאן לקבלת פתרון ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית

שיתוף |