השכרת רכב בחו"ל – ביטול השתתפות עצמית

אם גם אתם מתכננים לשכור רכב בחו"ל, חשוב שתדעו היכן הכי שווה לכם לרכוש כיסוי ביטוחי הכולל "ביטול השתתפות עצמית" • ספוילר: לא מדובר בחברת השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל, ביטול השתתפות עצמי, ביטוח נסיעות לחו"ל
רכשו כיסוי ביטוחי לרכב עם "ביטול השתתפות עצמית"

אחת המשימות שמככבות בראש הצ'קליסט של ישראלים הטסים לחו"ל, היא הזמנה מראש של רכב שכור לתקופת השהייה בחו"ל. רובם יעדיפו לעשות זאת באמצעות חברת השכרה ישראלית עוד לפני הטיסה, וחלקם לאחר הנחיתה בשדה התעופה המקומי במדינת היעד.

הן המזמינים מראש רכב שכור והן השוכרים רכב בעת הנחיתה במדינת היעד, צפויים לעמוד בפני לחצים של סוכני חברת ההשכרה להוסיף לביטוח הרכב תוספת ל"ביטול השתתפות עצמית".

תוספת זו היא אכן תוספת ביטוחית הנדרשת מאוד, בעיקר בעת חופשה או נסיעת עסקים לחו"ל. אחרת, אתם עשויים להיגרר לתשלומים של 1,500-5,000 דולר.

עם זאת, חשוב לשים לב לעלות ההרחבה הביטוחית כך שהיא תכלול גם "ביטול השתתפות עצמית" להשכרת רכב בחו"ל, שכן ברוב המקרים עלות ההרחבה תעלה לכם פי כמה מהעלות במידה ותכללו את ביטול ההשתתפות בעצמית בפוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל שתרכשו.

כך לדוגמה, ב"פספורטכארד – ביטוח נסיעות לחו"ל" תשלמו רק 8 דולר ביום על "ביטול השתתפות עצמית" במקרה ביטוחי. המחיר כמובן עשוי להשתנות ועל כן מומלץ להתייעץ עם סוכן 'הירשוביץ פתרונות' על האפשרות הזמינה הטובה ביותר עבורכם.

רוצים לעשות ביטוח נסיעות אונליין? 

שיתוף |