"כלל PAY": ביטוח נסיעות משודרג לחו"ל מבית כלל ביטוח

כלל ביטוח ופיננסים משיקה את השירות החדשני "כלל PAY": כרטיס דיגיטלי נטען שמשלם עבורך על הוצאות רפואיות בחו"ל, בזמן אמת ומבלי להוציא כסף מהכיס • האם זה באמת פוטר אותנו מהצורך בכרטיס חיוב פיזי ביד?

כלל ביטוח ופיננסים משיקה את כלל Pay – כרטיס דיגיטלי נטען לשימוש בחו"ל, המיועד לתשלום בגין שירותים רפואיים, בדיקות ותרופות, בזמן אמת, בקרות אירוע רפואי.

כלל PAY מהווה שלב חדש בשירות הקיים של כלל ביטוח בתוך אפליקציית "הלחצן של כלל".

"הלחצן של כלל" הוא אפליקציה ייעודית למבוטחי החברה, באמצעותה ניתן לקבל מגוון שירותים, ביניהם התייעצות עם רופא בעברית בשיחת וידאו צ'אט, פניה למוקד החירום הרפואי של החברה הפועל 24/7, קבלת החזר מיידי בגין איחור בהגעת כבודה או הוצאות רפואיות כנגד העלאת קבלה ועוד.

כעת, מתווסף לאפליקציה שרות חדש ומשמעותי "כלל PAY" המהווה קפיצת מדרגה בשירותים הניתנים כחלק מביטוח הנסיעות לחו"ל של כלל, משפר את חווית הנסיעה ומאפשר לטוס בראש שקט. אם עד היום ההחזר עבור תשלום בגין ביקור רופא ו/או רכישת תרופות נעשה באופן מיידי באמצעות הלחצן, החל מהיום המבוטח יכול לשלם לרופא ולרכוש תרופות באמצעות כלל PAY, הכרטיס הדיגיטלי של כלל בשיתוף עם חברת האשראי MAX, וכך הוא אינו נדרש להוציא כסף מהכיס.

בהודעה שפרסמה 'כלל ביטוח ופיננסים' נכתב, כי "השרות החדש 'כלל PAY' מצביע על החשיבות שרואה כלל ביטוח ופיננסים במתן מענה למבוטחיה שהוא לא רק מענה בריאותי מקיף, אלא גם שרותי במעלה הראשונה".

מבדיקת 'הירשוביץ פתרונות' עולה, כי שירות "כלל PAY" מוגבל עד 500 $ להפקדה, וככל ועלות הטיפול הרפואי עולה על הסכום הזה עדיין ייאלץ המבוטח להוציא מכיסו את התשלום עבור הטיפול, ואז לתבוע החזר מחברת הביטוח.

השקת השירות החדש של 'כלל ביטוח ופיננסים' מגיעה תקופה קצרה לאחר קמפיין שיווקי אגרסיבי של חברת 'הפניקס' לביטוח הנסיעות לחו"ל "הפניקס סמארט טרוול" המציע תשלום בחו"ל באמצעות אפליקציה.

יש לציין כי למרות החדשנות הטכנולוגית של "הפניקס Smart Travel", מבוטחים רבים טוענים כי מרכזים רפואיים רבים בעולם לא מכירים באפליקציה כאמצעי תשלום ובשל כך הם נאלצו להוציא מהכיס את התשלום עבור הטיפול הרפואי ולאחר מכן להתמודד מול מחלקת התביעות של חברת הביטוח לקבלת החזר.

כעת, נותר רק לעקוב ולראות האם כרטיס האשראי הדיגיטלי "כלל PAY" כן קביל במוסדות הרפואה הבינלאומיים, או שהכרטיס האדום של "פספורטכארד" יישאר הכוכב הבלתי מעורער של ביטוח הנסיעות לחו"ל בשל היתרון הבלעדי שלו – כרטיס אשראי פיזי שמלווה את המבוטח ומשלם במקומו ובשבילו – לעומת התחליפים האחרים הזמינים רק באפליקציה ולא מכובדים בדרך כלל.

עבור הציבור שאינו משתמש בטלפון חכם ואינו נגיש לאפליקציות, "פספורטכארד" היא עדיין האפשרות הטובה ביותר.

רוצים לעשות ביטוח נסיעות אונליין? 

לא טסים בלי ביטוח נסיעות מותאם אישית
רוכשים ביטוח נסיעות ב'הירשוביץ פתרונות' ומקבלים ליווי של סוכן ביטוח אישי
*המאמרים באתר 'הירשוביץ פתרונות' לא מפרטים את כל התנאים, הסייגים וההוראות החלים על המוצרים והשירותים נשואי המאמרים והם מוצגים באופן כללי בלבד, ובהתאם למידע שהתקבל מהגופים המוסדיים נכון למועד פרסום המאמר. אין להסתמך על המידע באתר בעת קבלת החלטה או ביצוע פעולה, מבלי לאמת את נכונות המידע מול נציג מורשה מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

ישר לאימייל

רק מה שמעניין אותך

בלי דואר זבל
לא נעביר את הכתובת שלך לאף אחד