ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח טיסות, ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נוסעים לחו"ל עולה לכותרות מדי שנה בשנה והוא הנפוץ ביותר בין ביטוחי הזכות, בעיקר בשל הצורך והחיוניות הגבוהה בהצטיידות בפוליסה שכזו.

על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה נרשמים למעלה מ-10 מיליון יציאות של ישראלים מהמדינה. רובם המכריע יוצאים כשהם מצויידים בביטוח נסיעות לחו"ל הכולל מגוון רחב של כיסויים.

פוליסות ביטוח טיסות ונסיעות לחו"ל שמציעות חברות הביטוח כוללות כיסויים למקרים של אובדן וגניבת רכוש, ביטוח בריאות ושירותי רפואה מתקדמים עד למלון, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי, ביטוח ביטול נסיעה, הוצאות העברת גופה מחו"ל, ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל, ביטוח סיבוכים בהריון והחמרה במחלות קיימות, ביטוח לפעילויות ספורט אתגרי, ספורט תחרותי וספורט חורף, ועוד.

חשוב לציין כי לא כל פוליסה כוללת את מכלול הכיסויים המלא, מתוך מטרה להוזיל את עלות הביטוח באמצעות תשלום רק עבור הביטוח הנדרש באמת. על כן מומלץ לרכוש פוליסה בהתאמה אישית.

לדוגמה: אם אתם נוסעים לסקי, חובה להרחיב את הביטוח עבור ספורט חורף. אם אתם נוסעים באופניים בחו"ל, חובה להרחיב את הביטוח גם עבור ספורט אתגרי. אם אחת מהנוסעות בהיריון, חובה לרכוש הרחבה הכוללת כיסוי לסיבוכים בהריון וכו'.

לביטוח נסיעות לחו"ל מאפיין ייחודי של תשלום מיידי ומהיר מחברת הביטוח במרבית המקרים, וזאת בהתאם לסוג הפוליסה והחברה המבטחת.

רשימת הכיסויים הנכללת בביטוח הנסיעות לחו"ל משתנה בין החברות ועל כן מומלץ מאוד להתייעץ לפני רכישת הביטוח עם מומחה ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

רוצים לעשות ביטוח נסיעות אונליין? 

 


 

מעוניינים שנציג יחזור אליכם? מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם כדי להתאים עבורכם את ביטוח הנסיעות המתאים והמשתלם ביותר!

אנחנו זמינים עבורכם גם בוואטסאפ, להתחלת שיחה עם נציג לחצו כאן

מידע שימושי בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל
בהחלט. כיום ישנם פתרונות ביטוח מותאמים אישית למגזר הדתי והחרדי, המאפשרים לראשונה לבטח את תשמישי הקדושה (טלית, תפילין) ואת הכבודה היוקרתית (כמו עגלות) של משפחות ברוכות ילדים.
לביטוח נסיעות לחו"ל מגוון הרחבות נחוצות לסיטואציות שונות, ועל כן מומלץ להתייעץ לפני רכישת הביטוח עם מומחה מטעם 'הירשוביץ פתרונות'. במבט כללי, הרחבות לפעילויות ספורט אתגרי וספורט חורף הן בין הנפוצות והנחוצות ביותר. כמו כן, על נשים בהריון חובה לרכוש כיסוי מיוחד לסיבוכים בהריון.
ברוב חברות הביטוח מחירה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לא השתנה משמעותית בשל נגיף הקורונה. עם זאת, חלק מהתרחישים הנובעים מהתפשטות הנגיף הוחרגו ממרבית הפוליסות והן אינן מכוסות. לכן מומלץ לרכוש הרחבה הכוללת כיסוי מקיף לקורונה. מדובר בהרחבה הנרכשת בתשלום נוסף ומאפשרת קבלת החזר עבור הפסדים כספיים בעקבות תשובה חיובית לנגיף, כמו גם הפסד במקרה של ביטול / קיצור נסיעה בעקבות מוות/ אשפוז של המבוטח או בן משפחה קרוב.
אכן כן. לחלק מחברות הביטוח ישנה חבילת ביטוח מיוחדת לאנשי עסקים ונושאי משרה הטסים מספר פעמים בשנה. מדובר בביטוח שנתי שעלותו מוזלת משמעותית מזו החד פעמית הנרכשת בדרך כלל על ידי מטיילים ונוסעים מזדמנים.

אולי יעניין אותך לקרוא על

האם הבועה בשווקים קרובה להתפוצצות

דניאל שבקס כאן כדי להזהיר מהבועה שעלולה להתרחש בשווקים לנוכח גל ההנפקות שהולך וגובר בארץ ובארה"ב, השקיעו בתבונה דניאל שבקס CFP | פורסם בתאריך 16.06.2021,

ממליצים עלינו

מחכים לשמוע ממך! נשמח לעזור בכל עניין

נא השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם: