ביטוח מחשב נייד בחו"ל

ביטוח מחשב נייד בחו"ל - מהנוסע העסקי ועד לעובד הפשוט שמתנק מהעבודה. כל מה שחשוב לדעת על ביטוח מחשב נייד בנסיעה הקרובה שלנו לחו"ל

הקורונה הפכה מזמן לחלק מהשגרה, המפגשים החברתיים חזרו בגדול, מספר הטיסות לחו"ל מזנק לשיאים חדשים (אחרת הפוסט הזה לא היה רלוונטי) וכמובן שחזרנו גם לעבוד מהמשרד. אבל זה ממש לא אומר שתם עידן העבודה מרחוק.

נרצה או לא, העבודה מרחוק כאן בשביל להישאר. גם אם נטוס לחופשה בחו"ל שמטרתה העיקרית להתנתק מחיי היום יום והעבודה שלנו, תמיד יגיע הרגע שבו נידרש לספק תמיכה מרחוק ללקוח כזה או אחר. הידע שלנו הוא הסיבה המרכזית לתפקיד שקיבלנו במקום העבודה שלנו, ולפעמים הבוס שלנו זקוק לו גם כשאנו בקצה השני של העולם.

רובנו מוכנים מראש לרגע שבו נידרש לשלוח מייל לבוס או לעמית לעבודה, ואף אחד מאיתנו לא רוצה להסתבך בנייד שלא תמיד נוח לעבוד ממנו. ולכן כמובן אנו לוקחים איתנו את המחשב הנייד לחופשה בחו"ל. הרבה חופשה, מעט עבודה.

ומה אם זו בכלל נסיעת עבודה, מה שאנו מכנים נסיעת עסקים? על אחת כמה וכמה שניקח איתנו את המחשב הנייד לחו"ל. במקרים כאלה זה גם לא יהיה המחשב הזול ביותר, אלא מחשב עבודה מקצועי בעל תג מחיר בהתאם.

ולא, עבודה היא ממש לא הסיבה היחידה שיש לנו להצטייד במחשב נייד בחו"ל. לפעמים הוא גם משרת אותנו למטרות בילוי וזמן איכות, גם כשאנו בחו"ל.

כך או כך, המחשב הנייד הוא פריט ממש לא זול וקל נורא לכיוס על ידי גנבים. אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו אבד נכס יקר כל כך במדינה זרה ובדיוק לשם כך קיימת הרחבה לביטוח נסיעות לחו"ל המאפשרת לנו לבטח את החשב הנייד שלנו מגניבה (ובחלק מחברות הביטוח גם אובדן).

מה מהכבודה שלנו מכוסה בביטוח נסיעות לחו"ל?

נוסעים רבים נוטים לטעות בהבנת משמעות הביטוח וחושבים כי ברכישת ביטוח כבודה בחו"ל הם מקבלים כיסוי ביטוחי לכל הכבודה שלהם. אז זהו, שלא.

אנו יודעים שלאף אחד מכם אין את הזמן והסבלנות לקרוא את עשרות עמודי פוליסת ביטוח הנסיעות שלכם לחו"ל ולכן ניסינו לפשט עבורכם מה המשמעות של ביטוח כבודה. מיותר כמובן לציין שהיקף הכיסויים, גבולות ההכרחיות ותנאי הביטוח משתנים מחברה לחברה ולכן יש לזכור כי מדובר במידע כללי בלבד, כאשר מידע קונקרטי תוכלו לקבל מאיתנו במעמד רכישת ביטוח הנסיעות לחו"ל באמצעות 'הירשוביץ פתרונות'.

ביטוח כבודה, כשמו כן הוא, מספק כיסוי ביטוחי לכבודה שלנו בחו"ל. הביטוח מכסה בדרך כלל פריטי לבוש, הלבשה תחתונה, נעליים, מערכות פריטים כמו חליפות וכד'. בנוסף, מכסה הביטוח גם על התיקים והמזוודות שלנו וכן על מוצרי חשמל אלקטרוניים או אופטיים למעט מכשירים סלולאריים, מחשבים ניידים ומצלמות אשר להם יש הרחבות נפרדות. כלים מוסיקליים כמו גיטרה, כינור, דרבוקה וכד' כלולים גם הם בכיסוי זה.

אם ביטוח הכבודה שלנו כולל כיסוי לשחזור מסמכים, נוכל לקבל מחברת הביטוח החזר במקרה של אובדן, גניבה או נזק לכרטיסי טיסה, דרכון ורשיון הנהיגה הבינלאומי שלנו.

באופן כללי, ביטוח הכבודה מחריג בדרך כלל פריטים יקרי ערך עבורם צריך לרכוש כיסוי ייעודי כך לדוגמה, למרות שביטוח הכבודה מכסה על חפצי קודש ופולחן, בכל הנוגע לטלית ותפילין תצטרכו לרכוש הרחבה ייעודית.

למה צריך ביטוח ייעודי למחשב נייד בחו"ל?

המחשב הנייד שלנו הוא מרכז החיים שלנו. המסמכים האישיים, אלבומי התמונות המשפחתיות, העבודה מרחוק ואפילו הקשר עם החברים שלנו נמצא בו. אובדן או גניבה של המחשב עשוי להשבית ברגע אחד את החופשה שלנו ואפילו את החיים שלנו.

היכולת הקלה של גנבים וכייסים פוטנציאליים לחמוד את הלפטופ החדש שלנו בהחלט אמורה להדאיג אותנו, ומה זה עוד כמה דולרים בודדים במחיר ביטוח הנסיעות לחו"ל כשאנו מדברים על הגנה של פריט יקר כל כך?

אגב, אם בחרתם לרכוש ביטוח למחשב נייד בחו"ל, חשוב שתדעו שמדובר בכיסוי זהה לזה של הטאבלט שלכם. מוזמנים לקרוא עוד על ביטוח טאבלט בחו"ל במרכז הידע שלנו.

נסיעה טובה ובטוחה!

לא טסים בלי ביטוח נסיעות מותאם אשית
רוכשים ביטוח נסיעות ב'הירשוביץ פתרונות' ומקבלים ליווי של סוכן ביטוח אישי
*המאמרים באתר 'הירשוביץ פתרונות' לא מפרטים את כל התנאים, הסייגים וההוראות החלים על המוצרים והשירותים נשואי המאמרים והם מוצגים באופן כללי בלבד, ובהתאם למידע שהתקבל מהגופים המוסדיים נכון למועד פרסום המאמר. אין להסתמך על המידע באתר בעת קבלת החלטה או ביצוע פעולה, מבלי לאמת את נכונות המידע מול נציג מורשה מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

ישר לאימייל

רק מה שמעניין אותך

בלי דואר זבל
לא נעביר את הכתובת שלך לאף אחד