חופשת סקי בחו"ל: מידע חשוב לפני רכישת ביטוח נסיעות

אם אתם מתכננים יציאה לחופשת סקי בחו"ל, אתם חייבים לרכוש פוליסת ביטוח הכוללת כיסוי ל"ספורט חורף" • 'הירשוביץ פתרונות' מסביר למה

סיטוח נסיעות בחו"ל, חופשת סקי בחו"ל
סקי בחו"ל. ביטוח נסיעות לחופשת סקי בחו"ל

למרות שרובנו נוטים לחשוב כי כיסוי לספורט אתגרי מכסה אוטומטית את כלל הפעילויות והאתגרים הספורטיביים, מבחינת כל חברות הביטוח המספקות פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מדובר בעולמות שונים לחלוטין.

ברוב המקרים, אם תרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל הרחבה ביטוחית לספורט אתגרי, עדיין לא תהיו מבוטחים בכל פעילות המוגדרת "ספורט חורף". וכן, כמו שניחשתם, זה עשוי לעלות לכם ממש ממש ביוקר.

ניקח לדוגמה את חופשת הסקי הקרובה שלכם, שדורשת כמובן ביטוח מתאים בשל הסיכונים המיוחדים המאפיינים את העיסוק בסקי.

ביטוח לחופשות סקי, כמו ביטוחים רבים אחרים, כולל כיסוי גם לנזקי גוף וגם לנזקי רכוש. הכיסוי לנזקי גוף כולל ביטוח במקרה פציעה במהלך הסקי, כולל סקי מים או סנובורד.

הסיכוי שלכם להיפצע במהלך פעילות סקי הרבה יותר גבוה מאשר אם אתם משתזפים על שפת הים בחופשת בטן-גב סטנדרטית. לצד זאת, גם עלות הטיפול בעצמות השבורות יכולה להרקיע שחקים ולהכפיל את עצמה פי כמה מאשר טיפול רפואי סטנדרטי בחו"ל.

ביטוח סקי בחו"ל כולל כיסוי גם לפעולות חילוץ שגם הוא נדרש לעיתים במקרה של פציעה באזורים מרוחקים יותר או במקרה של מפולות שלגים. לצד זאת, פוליסת ביטוח סקי מכילה כיסויים שלא כלולים בביטוח הנסיעות הסטנדרטי כמו: כיסוי טיפול רפואי בעקבות פציעה במהלך הפעילות האתגרית, הטסת רופא למקום הפגיעה והטסה לארץ.

החלק השני בביטוח ספורט חורף בחו"ל / ביטוח סקי בחו"ל הוא כיסוי לנזקי רכוש. ביטוח זה מכסה את עלות הציוד היקר שמשמש אתכם בעת הגלישה במורדות המושלגים, במקרה של אובדן או גניבה.

בחלק מהחברות המספקות ביטוח נסיעות לחו"ל הפוליסה מכסה גם פריטים קטנים כמו אובדן של כרטיסי הסקי שרכשתם.

בעת רכישת ביטוח סקי, תמיד חשוב לבדוק שהפוליסה מספקת לכם את רמת הכיסוי הנאותה לצרכים הספציפיים שלכם וכן להתייעץ עם מומחי הביטוח של 'הירשוביץ פתרונות' על מנת לוודא התאמה מושלמת של הפוליסה, כמו למשל את גובה ההשתתפות העצמית במקרה מימוש הפוליסה.

מה נחשב לספורט חורף?
סקי שלג, סנובורד, מזחלות שלג, החלקה על הקרח ועוד.

רוצים לעשות ביטוח נסיעות אונליין? 

 

חשוב להזכיר: רשימת הכיסויים הנכללת בביטוח הנסיעות לחו"ל משתנה בין החברות ועל כן מומלץ מאוד להתייעץ לפני רכישת הביטוח עם מומחה ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

שיתוף |