העובדים טסים? הכירו את PassportCard Business Group

עם פוליסת PassportCard Business Group יכולים מעסיקים, חברות וארגונים לבטח לראשונה את כל הקבוצה בביטוח הנסיעות הנחשק ביותר • כל הפרטים

אחרי שהפתיעה את כולנו עם פוליסת ביטוח הנסיעות המנצחת לאנשי עסקים ולנוסעים מתמידים, חשפה היום ענקית ביטוח הנסיעות פספורט קארד על צעד נוסף שנועד להקל על בעלי העסקים.

הבוקר הודיעה פספורט קארד על השקת PassportCard Business Group – פתרון ביטוח מושלם לעסקים וחברות שמטיסים את העובדים לחופשות וימי גיבוש בחו"ל.

שירות פספורטכארד ביזנס גרופ הינו שדרוג לביטוח הנסיעות הקבוצתי המוכר, באופן שמאפשר לראשונה לטוס כקבוצת מטיילים שלכל אחד יש כרטיס פספורטכארד אישי משלו – גם אם חלק מחברי הקבוצה בהריון (עד השבוע ה-32. הרחבה על ביטוח נסיעות בהריון) ותוך מתן אפשרות להעביר את הנוסעים תהליך של חיתום רפואי, שבדרך כלל לא מתאפשר בביטוח נסיעות קבוצתי.

יצוין כי פספורטכארד הינה חברת ביטוחי הנסיעות שהביעה את הנכונות המרבית להגיע לקראת אוכלוסיות מיוחדות שחברות הביטוח אינן ששות לבטח, דוגמת חולים, מבוגרים ומושתלי איברים. לפני מספר חודשים אף הגיעה פספורטכארד לסיכום מיוחד על הטבת חיתום למושתלי איברים המבטחים את נסיעתם באמצעות הירשוביץ פתרונות.

פוליסת PassportCard Business Group מאפשרת למעסיק להוסיף לביטוח הנסיעות גם כיסוי לספורט אתגרי, ככל ומתוכננת פעילות אתגרית עם עובדי החברה בחו"ל.

בחברת ביטוח הנסיעות פספורטכארד מציינים כי השירות יאפשר לכלל הנוסעים בקבוצה להנות מכיסוי ללא השתתפות עצמית מאחר ויהיה בידם כרטיס פספורטכארד אישי, המאפשר שימוש בסכום ביטוח הנטען במקרה חירום בחו"ל על ידי חברת הביטוח ללא צורך בהשתתפות עצמית.

בנוסף, מאפשר הדבר לכל נוסע להנות מהטענת כרטיס PassportCard במקרה של עיכוב כבודה בסך של 150 דולר.

וכמובן, גם השירות הייחודי PassportCard Flight Delay המאפשר לנוסעים להיכנס לטרקלין בעת עיכוב טיסה מעל 90 דקות.

בנוסף לסטנדרט השירות הגבוה והפוליסה הרחבה, יהנו מעסיקים שיבחרו לבטח את העובדים בפוליסת PassportCard Business Group גם משירות VIP של מנהל תיק ייעודי לחברה, בנוסף לליווי הצמוד והייחודי של מומחי ביטוח הנסיעות ב'הירשוביץ פתרונות'.

מחלקת ביטוחי הנסיעות של 'הירשוביץ פתרונות' נמנית בין מחלקות ביטוח הנסיעות הגדולות ביותר ומובילה את תחום ביטוח הנסיעות הקבוצתי בזכות מומחיותה בביטוח חולים, מושתלים, מבוגרים ומקרים מיוחדים נוספים שטיפול יעיל בהם מסייע בהשגת הביטוח המשתלם ביותר לחברי הקבוצה כולה.

הגעת עד לכאן? כנראה שזה בול בשבילך!
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר
*המאמרים באתר 'הירשוביץ פתרונות' לא מפרטים את כל התנאים, הסייגים וההוראות החלים על המוצרים והשירותים נשואי המאמרים והם מוצגים באופן כללי בלבד, ובהתאם למידע שהתקבל מהגופים המוסדיים נכון למועד פרסום המאמר. אין להסתמך על המידע באתר בעת קבלת החלטה או ביצוע פעולה, מבלי לאמת את נכונות המידע מול נציג מורשה מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

ישר לאימייל

רק מה שמעניין אותך

בלי דואר זבל
לא נעביר את הכתובת שלך לאף אחד