שירות Flight Delay: מהיום אפשר להירשם גם ביום הטיסה

חצי שנה לאחר השקת השירות הייחודי PassportCard Flight Delay הכריזה היום החברה על שינוי דרמטי ביכולת ליהנות מהשירות

חצי שנה חלפה מאז השיקו בחברת ביטוחי הנסיעות פספורטכארד את השירות הייחודי PassportCard Flight Delay.

מאות אלפי לקוחות נרשמו לשירות לאחר שרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות פספורטכארד ועשרות אלפים קיבלו שוברים לכ-1,200 טרקלינים ברחבי העולם, כך שהעיכוב בטיסתם הפך מחוויה שלילית לחיובית.

עד היום היה נדרש להירשם לשירות עד 24 שעות לפני הטיסה. אבל לא עוד.

הבוקר הודיעה פספורט קארד כי מכיוון שהיו כאלו שלא הספיקו להירשם בטווח הזמן הזה , הוחלט להוריד את טווח הזמן והחל מהיום ניתן להירשם לשירות עד 6 שעות לפני הטיסה.

"כ-10% מהטיסות בעולם מתעכבות ואנחנו רואים הבדל עצום בשביעות הרצון בין לקוחות שנרשמו לבין כאלו שלא", אומרים היום בפספורט קארד. "אנו מבקשים לוודא לאחר רכישת פוליסת PassportCard כי נרשמתם לשירות על מנת להגדיל את שביעות הרצון בעת עיכוב טיסה", הוסיפו וציינו.

השירות ניתן ללא עלות נוספת. מידע נוסף ניתן למצוא במדריך המקיף שהכנו לכם על השירות.

PassportCard Flight Delay

באמצעות הרשמה לשירות PassportCard Flight Delay יכולים לקוחות ביטוח הנסיעות של פספורטכארד להיכנס בחינם לטרקלין בשדה התעופה בכל עיכוב של למעלה מ-90 דקות בטיסה.

גולת הכותרת של PassportCard Flight Delay הינה העובדה כי השירות ניתן לכל מי שירכוש ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד ללא תשלום נוסף וללא תלות ברכישת הרחבות לביטוח.

במידה והטיסה התעכבה מעל 90 דקות, יוזמנו לקוחות פספורטכארד לטרקלין VIP במעל 650 טרמינלים ו- 1200 לאונג’ים ברחבי העולם. ההזמנה לטרקלין תכלול עד 6 שעות שהייה ושימוש במתקני הטרקלין, כגון אינטרנט וכיבוד 24 שעות ביממה – ללא תוספת תשלום.

כדי ליהנות מהשירות יש להירשם עד 6 שעות לפני הטיסה. הרישום לשירות הוא דיגיטלי בלבד.

לדברי חנוך הירשוביץ, מנכ"ל 'הירשוביץ פתרונות' המתמחה בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל, "מדובר בהטבה משמעותית שמביאה ערך אמיתי ומשנה את כללי המשחק בשוק ביטוחי הנסיעות". בפספורטכארד ציינו, כי החברה "ממשיכה לתת ערך אמיתי ללקוח במקומות שחשובים לו. שמאפשרים לו לשמור על חווית ההנאה מהטיול".

השירות כאמור, פעיל כבר כחצי שנה. אך אם עד כה נדרשנו להירשם אליו זמן רב מדי לפני הטיסה, כעת החלון הזמן להרשמה הוארך משמעותית. בחופשה הבאה שלנו, כנראה כבר לא נשכח להירשם ונוכל לנוח בטרקלין.

לא טסים בלי ביטוח נסיעות מותאם אישית
רוכשים ביטוח נסיעות ב'הירשוביץ פתרונות' ומקבלים ליווי של סוכן ביטוח אישי
*המאמרים באתר 'הירשוביץ פתרונות' לא מפרטים את כל התנאים, הסייגים וההוראות החלים על המוצרים והשירותים נשואי המאמרים והם מוצגים באופן כללי בלבד, ובהתאם למידע שהתקבל מהגופים המוסדיים נכון למועד פרסום המאמר. אין להסתמך על המידע באתר בעת קבלת החלטה או ביצוע פעולה, מבלי לאמת את נכונות המידע מול נציג מורשה מטעם 'הירשוביץ פתרונות'.

ישר לאימייל

רק מה שמעניין אותך

בלי דואר זבל
לא נעביר את הכתובת שלך לאף אחד