ביטוח דירה

ביטוח דירה מספק הגנה מקיפה לכל אירוע שעלול לפגוע בבית שלכם, והוא מורכב משלושה סוגי כיסוי: ביטוח מבנה המספק כיסוי למבנה עצמו, ביטוח תכולה לנזקי רכוש בנכס, וביטוח צד ג' לנזקי גוף ורכוש

ביטוח דירה מספק הגנה מקיפה לכל אירוע שעלול לפגוע בבית שלנו, והוא מורכב משלושה סוגי כיסוי: ביטוח מבנה המספק כיסוי למבנה עצמו, ביטוח תכולה לנזקי רכוש בנכס, וביטוח צד ג' לנזקי גוף ורכוש.

ביטוח מבנה

צינור התפוצץ? שיטפון? קצר חשמלי? דליפת גז שגרמה לשריפה? רעידת אדמה?

הבית הוא נכס שרובנו עמלים להגיע אליו במשך שנים רבות של עבודה קשה, אך ברגע אחד אנו יכולים חס וחלילה לאבד אותו.

ביטוח מבנה (ביטוח דירה) נועד להגן עלינו באמצעות כיסוי של סוגים שונים ומרובים של נזקים בכל חלקי הבית והרכוש – מרפסות, מחסן, צנרת, מתקני הסקה, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות לקירות, רצפה, תקרה, גג, דלתות, חלונות וכו'.

ביטוח תכולה

תמונה יקרת ערך בסלון? המטבח נשרף? שוד לאור יום?

ביטוח תכולה מכסה ומגן עלינו ועל רכושנו מפני פריצה, גניבה, שוד, שריפה, שיטפון או הצפה וגם ברקים, רעמים, סערות, התפוצצויות, פגיעות בזדון ועוד אין סוף מקרים שונים ומשונים שאנו לא רוצים להיתקל בהם במהלך חיינו בדירה.

רוב הכיסויים של ביטוח תכולה כוללים בנוסף גם אחריות כלפי צד שלישי, כיסוי לנזק שנגרם מתאונה שנגרמת מגורם חיצוני.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' לדירה הינה הרחבה שמוצמדת בדרך כלל לביטוח התכולה שנרכוש במסגרת ביטוח הדירה והיא מספקת לנו הגנה מפני תביעות צד ג', אדם או רכוש, שנפגע בגלל דבר שהתרחש באחריותנו.

ביטוח צד ג' לדירה מכסה גם את ההוצאות הרפואיות וההוצאות הנלוות לפגיעות בגוף, כמו אובדן כושר עבודה וכושר השתכרות ואפילו חלילה אחוזי נכות.

ביטוח צד ג' לדירה הינה בין השכיחות והנדרשות ביותר. יעידו על כך חברות הביטוח, המקבלות מדי שנה אלפי תביעות ביטוח מבנה צד ג' וחוסכות לבעלי הנכס כסף רב והרבה כאב ראש.

ביטוח צד ג' לדירה מכסה גם תביעות כתוצאה מפגיעה מחוץ לנכס שלנו, למשל לאחר שעציץ נופל מאדן החלון שלנו ופוגע באדם או ברכבו.

 


 

שימו לב: ביטוח מבנה המשכנתא נועד לבטח את הבנק ועל כן לא כולל את כלל הכיסויים הכלולים בביטוח הדירה, ואינו כולל ביטוח לתכולה ולצד ג'. אם רכשתם בעבר ביטוח משכנתא הקליקו כאן לקבלת פתרון להגנה מלאה על הדירה ותכולתה.

הגיע הזמן להתקדם לביטוח הדירה המשתלם ביותר
עם ביטוח הדירה של 'הירשוביץ פתרונות' אתם נהנים מההגנה הטובה ביותר במחיר המשתלם ביותר

נא השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מגוון פעולות בקליק

מידע שימושי בנושא ביטוח דירה
ביטוח דירה מגן עלינו, ביטוח משכנתא מגן על הבנק. הבנק מחייב אותנו בעת נטילת המשכנתא לרכוש ביטוח משכנתא (חיים ומבנה) על מנת לוודא כי ערך הנכס המשועבד להלוואה לא יפחת כתוצאה מנזק משמעותי שמכוסה בביטוח. עם זאת, ביטוח המשכנתא לא כולל מגוון כיסויים שמטרתם להגן עלינו, אותם ניתן לרכוש במסגרת ביטוח דירה ותכולה.
אם יש לנו ביטוח מבנה משכנתא איננו צריכים לרכוש שוב ביטוח מבנה דירה, אלא להתאים את הכיסויים וההגנות בביטוח הדירה כך שיכלול הגנה מלאה על המבנה ותכולתו. מומחי הביטוח של 'הירשוביץ פתרונות' יודעים להתאים את ביטוח המשכנתא בהתאם לצרכים האישיים שלנו – המבוטחים – ללא כפל ביטוחי.
חלק מחברות הביטוח מאפשרות כיסוי מיוחד למבנה הדירה עבוד דירות שפוצלו. חשוב לשים לב כי דרושה התאמה של הפוליסה לדירה מפוצלת. לעתים נדרשת גם הרחבה ביטוחית לדירה שכורה.
ביטוח דירה ותכולה לא מכסה פעילות עסקית מהבית, אך ישנם מספר פתרונות לחלק מהענפים במשק. מומלץ להתייעץ עם מומחי הביטוח של 'הירשוביץ פתרונות' לקבלת פתרון מותאם אישית.
מאמרים מקצועיים בנושא ביטוח דירה
בניין עולה באש, נזקי אש, ביטוח ערך קרקע

ביטוח ערך קרקע בביטוח דירה

"ביטוח סכום נוסף בבית משותף" המכונה "ביטוח ערך קרקע" היא הרחבה ביטוחית שהופכת את ביטוח מבנה הדירה לכזה שאכן מכסה את העלויות שלנו אם רוב הבניין שלנו נפגע

אולי יעניין אותך גם: