מחשבון החזר מס אונליין – בדיקת זכאות להחזר מס

עם מחשבון החזר מס הכנסה אונליין של 'הירשוביץ 360' תוכלו לקבל אינדיקציה ראשונית לגבי זכאותכם להחזרים שעשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים במצטבר • מומחי מיצוי הזכויות שלנו יוודאו שאתם מקבלים את מלוא ההחזרים המגיעים לכם

החטיבה הפיננסית של 'הירשוביץ 360' גאה להשיק מחשבון ייעודי לבדיקת זכאות להחזר מס, על מנת לסייע ללקוחותינו למצות את מלוא הזכויות המגיעות להם. מחשבון החזר מס אונליין של 'הירשוביץ 360' משקלל את הנתונים שלכם באופן המאובטח ביותר – כאשר התוצאה הסופית מועברת עליכם תוך מספר ימי עסקים.

יכול להיות שמגיע לך כסף

כבר בדקת? אולי מגיע לך החזר מס?

החזר מס לשכירים. למה וכמה?

אם המשכורת שלך גבוהה מ-8,000 שקל (ברוטו) והמעסיק שלך מנכה ממנו מדי חודש מסים המועברים למס הכנסה, ייתכן מאוד שמגיע לך החזר מס!

בניגוד למקובל לחשוב, כי החזר מס מגיע רק לעצמאים ובעלי עסקים, כמעט לכל שכיר שמשכורתו החודשית עולה על 8,000 שקל (ברוטו) מגיע החזר מס.

אבל רגע לפני שניגע בסעיפים עצמם, חשוב להבין מה זה החזר מס?

בכל חודש אנו מקבלים ביחד עם המשכורת שלנו תלוש משכורת. בתלוש נראה שגובה המשכורת שלנו בפועל (ברוטו) הוא יותר מהסכום שנכנס לחשבון שלנו (נטו), כאשר הפער בין הברוטו לנטו נובע מה"ניכויים".

החוק מחייב את המעסיק להפריש חלק מסוים מהמשכורת שלנו למגוון מטרות שאחת מהן היא תשלום מסים. תשלום זה הוא ברוב המקרים גבוה יותר ממה שאנו אמורים לשלם למס הכנסה מסיבות רבות ומגוונות (שפירטנו בהמשך הפוסט).

בדיקת זכאות להחזר מס הינה חובה לכל עובד שמשכורתו עולה על 8,000 שקל ברוטו בחודש (מעל 96,000 שקל בשנה) והמעסיק שלו מנכה עבורו תשלומי מס הכנסה.

והנה הסטטיסטיקה שאתם לא רוצים להיות חלק ממנה: רק 2 מתוך 10 זכאים להחזר מס הכנסה מגישים בקשה כזו.

כן, שמעתם נכון. 80% מהזכאים להחזר מס מפסידים אלפי שקלים בשנה אך ורק בשל סטיגמות וחשש מיותר מטפסולוגיה של רשויות המס בישראל.

אין שום סיבה שגם אתם תהיו חלק מהסטטיסטיקה הזו ותפסידו אלפי שקלים. הקליקו כאן לבדיקת זכאות להחזר מס הכנסה.

המס במדינת ישראל הוא בין הגבוהים בעולם- כך שמדובר בסכומים אשר מסתכמים לעשרות אלפי שקלים. כל הטבת מס אשר לא באה לידי ביטוי בתלושי השכר יכולה להסתכם באלפי שקלים.

תקופת החזר מס הכנסה

רובנו משלמים יותר מס ממה שאנו חייבים – אבל שוכחים או לא יודעים לבקש מהמדינה החזר בסוף השנה.

מס הכנסה מקבל את נתוני השכר מהמעסיק שלנו אך אינו מבצע בדיקה מסונכרנת בנוגע למצבנו האישי, וכך נוצר מצב שאלפי שקלים של מיסים נגבים ביתר.

רשות המסים מאפשרת לנו להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה. בהתאם לכך, תוכלו להגיש כעת בקשה להחזר מס עבור כל השנים החל מ-2016 (ועוד חודש כבר לא נוכל להגיש בקשה להחזר מסים ששילמנו בשנת 2016).

מחשבון החזר מס הכנסה
מחשבון החזר מס הכנסה

נקודות זיכוי מס הכנסה

תושבי ישראל זכאים לנקודות זיכוי ממס ההכנסה, שמפחיתות את גובה מס ההכנסה שעליהם לשלם. הזכות הבסיסית עומדת על 2.25 נקודות לכל תושב, כששווי נקודה, נכון ל-2022 הוא 223 ₪ לחודש, שהם 2,676 ₪ לשנה שלמה. אם יש לכם ילדים או שנישאתם, יתכן שמגיעות לכם עוד נקודות.

שימו לב: מלבד נקודות זיכוי, קיימים זיכויים שונים ממס הכנסה, כגון זיכויים לתושבי הפריפריה או זיכויים עקב הפרשות פנסיוניות. תוכלו למצוא מידע על הזיכויים הנוספים במרכז המידע של 'הירשוביץ 360'.

ניתן להיעזר בסימולטור לחישוב נקודות הזיכוי (בגין מצב משפחתי) וסימולטור לחישוב המס שינוכה על פיהן באתר רשות המסים.

נרשמים לרשימת התפוצה ונשארים מעודכנים

הצטרפו לעשרות אלפים שנהנים מתוכן מקצועי ואיכותי עם ערך אמיתי בהתאמה אישית

החזר מס הכנסה באמצעות 'הירשוביץ 360'

אנו מאמינים שמגיע לכם ליהנות מהטוב ביותר בכל נושא כלכלי, ולכן צירפנו לשורותינו את מיטב המומחים בענייני המס, להם ניסיון רב במימוש זכויות שכירים ועצמאים ברשויות המס בישראל.

מחלקת מימוש הזכויות של 'הירשוביץ 360' משלימה את שאר המחלקות ומספקת ללקוחות 'הירשוביץ 360' מעטפת מלאה הכוללת את מיצוי הזכויות ברשויות המס לצד מיצוי הזכויות בחברות הביטוח ומיטוב ביצועי פוליסות החיסכון וההשקעה.

כמי שמלווים למעלה מ- 30,000 לקוחות מכל הסקטורים, החל מגופים וחברות גדולות ועד ללקוח הפרטי הקטן, אנו רואים בסוגיית המיסוי כקריטית להצלחתם הכלכלית של לקוחותינו. שילובם של מומחי מיסוי בחטיבה הפיננסית שלנו מסייעת לחוסכים ולמשקיעים שאנו מלווים לבחור את המוצר הנכון ביותר עבורם ובכך להזניק את שיעור התשואה נטו לאחר הוצאות. כאשר במקביל אנו דואגים להחזרי מס של אלפי שקלים ללקוחות רבים נוספים.

פעמים רבות נישומים ניגשים לבצע החזר מס בעצמם ומתברר שהם חייבים במס. במקרה זה לא תוכלו לחזור בכם ולטעון שאתם לא רוצים כעת החזר מס, אלא תאלצו לשלם את חבות המס שנוצרה לכם בשנת מס מסוימת. לכן, חשוב מאוד להגיש את הבקשה להחזר מס באמצעות המומחים שלנו ולא באופן עצמאי.

מחשבון החזר מס אונליין של 'הירשוביץ 360'

על מנת להקל את תהליך בדיקת הזכאות להחזר מס הכנסה, פיתחנו מחשבון ייעודי לבדיקת זכאות להחזר מס אונליין.

מחשבון בדיקת זכאות להחזר מס אונליין של 'הירשוביץ 360' הוא קל לשימוש ואינו נדרש הקלדה ידנית של מידע, מלבד מענה על תשובות ב"כן" ו"לא", לצד בחירה באפשרות אחת מתוך רשימה.

שימו לב כי המחשבון נועד אך ורק למי שהכנסתו החייבת במס גבוהה מ- 96,000 שקל ברוטו בשנה (מעל 8,000 שקל ברוטו בחודש ממוצע). אם הכנסתכם נמוכה מסכום זה, או שאינכם משלמים מס הכנסה – אין סיבה למלא את השאלון מאחר ולא מגיע לכם החזר מס.

יצוין כי המחשבון אינו משקלל את כלל הפרמטרים המזכים בהחזר מס, אותם תוכלו לחשב באמצעות מומחה מיסוי לאחר שהבדיקה הראשונית של המחשבון תספק את האינדיקציה לכך שקיים בסיס לבחינת הזכאות המורחבת.

יכול להיות שמגיע לך כסף

כבר בדקת? אולי מגיע לך החזר מס?

36 מקרים המזכים בהחזר מס הכנסה

הגעת עד לכאן? כנראה שזה בול בשבילך!
מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר
*המאמרים באתר 'הירשוביץ 360' לא מפרטים את כל התנאים, הסייגים וההוראות החלים על המוצרים והשירותים נשואי המאמרים והם מוצגים באופן כללי בלבד, ובהתאם למידע שהתקבל מהגופים המוסדיים נכון למועד פרסום המאמר. אין להסתמך על המידע באתר בעת קבלת החלטה או ביצוע פעולה, מבלי לאמת את נכונות המידע מול נציג מורשה מטעם 'הירשוביץ 360'.

ישר לאימייל

רק מה שמעניין אותך

בלי דואר זבל
לא נעביר את הכתובת שלך לאף אחד